KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI
YURTDIŞI VERİ AKTARIMINA İLİŞKİN
AÇIK RIZA BEYANI

İşbu Açık Rıza Beyanı ile veri sahibi kişi olarak, kendi açık rızam ile yurt dışında mukim bulunan WhatsApp uygulaması üzerinden iletişim yöntemini tercih etmem sebebi ile paylaşacağım kişisel verilerimin yurt dışına otomatik olarak WhatsApp uygulaması üzerinden aktarılacağını kabul etmiş bulunmaktayım.

BAĞDAT CADDESİ ERCAN İŞ MERKEZİ No:350 Kapı No:44 34843 BAĞLARBAŞI MAHALLESİ / MALTEPE/ İSTANBUL adresinde mukim Veri Sorumlusu REFERANSMED SAĞLIK MEDİKAL. ÜRÜNL. KOZM. DAN. VE ORG. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. yetkilileri ile whatsapp yoluyla iletişim kurmayı tercih ederek Aydınlatma Metni kapsamında tarafıma gerekli aydınlatmaların yapılarak işleneceğinin ve otomatik olarak yurt dışına kişisel verilerimin aktarılacağının farkında olarak bu kanal ile iletişimde AÇIK RIZAMIN mevcut olduğunu kabul, beyan ve taahhüt ederim.

WhatsApp kullanmak suretiyle yurt dışı veri transferini kabul etmiyorsanız; lütfen tarafımızla 0543 380 60 70 numaralı telefonumuzdan veya e-posta adresimiz info@dratasoy.com üzerinden iletişime geçiniz.

SOSYAL MEDYA